Kategorija

"XH-W1504 TEC Puslaidininkių Aušintuvas Termostatas Automatinis Pastovios Temperatūros Reguliatorius Tiek valdymo Modulis

Nauja

€11.14

€12.11

-8 %

Yra sandėlyje

Žymos: magnetinės juostelės įrankiai, virtuvės pelėda, magnetinio nerūdijančio plieno magnetas, magnetinis įrankių laikiklis kaip, denio laiptų, magnetas įrankis sienos, ne klijuoti puodai, lipo medikas, 11mm grąžtas, priemonę laikyti blokuoti organizatorius.

1.Aprašymas:

"XH-W1504 TEC Puslaidininkių Aušintuvo Temperatūros Reguliatorius.Automatinė temperatūros controlle.Automatiškai perjungti aušinimo ir šildymo režimai.Pavyzdžiui, kabineto temperatūrą.Kai aplinkos temperatūra yra per aukšta, aušinimo režimas įjungiamas automatiškai, siekiant sumažinti aplinkos darbo temperatūra.Kai aplinkos temperatūra yra per žema, šildymo režimas įjungiamas automatiškai padidinti aplinkos darbo temperatūra.

2.Savybės:

1>.Automatinis perjungimas tarp šildymo ir vėsinimo režimu.

2>.Trys darbo režimai: automatinis, šildymo ir aušinimo.

3>.Šildymo ir vėsinimo galia su nepriklausomų pagalbinė relė.

4>.Realaus laiko atvaizdavimas temperatūros ir nustatyti temperatūrą dual spalvotas ekranas.

5>.Išvesties (I/O expansion kontrolė išorės valdymo skydas.

6>.Galia-žemyn atminties funkcija.

7>.Mygtukas Greitai tonas.

8>.Pridėti papildomas įrenginio sąsaja, su režimo įjungimo.

9>.Išplėsti išvesties prievadas, custom padidinti kontrolės įtaisas.

3.Parametrai :

1>.Pavadinimas: TEC Puslaidininkių Aušintuvo Temperatūros Reguliatorius

2>.Modelis: "XH-W1504

3>.Temperatūros kontrolė: nuo -50 iki 110Celsius

4>.Temperatūros kontrolės režimas: šiek Tiek kontroliuoti.

5>.Kontroliuoti temperatūros tikslumas: 0.1 Celsijaus

6>.Atnaujinimo dažnis: 4 kartų/sekundę

7>.Įėjimo įtampa : DC12V

8>.Energijos suvartojimas: statinė srovė

9>.Išėjimo tipas: 1-Tiek Teigiamo ir neigiamo poliariškumo perjungimo +1-Bit aušinimo +1-Bit šildymas

10>.Išėjimo Galia: Maks. 12V 15A 180W

11>.Langas: PV 34*19mm SV23*10mm

12>.Dydis: 78*53*26mm

13>.Darbo Temperatūra: nuo -20 iki 65 laipsnių Celsijaus (drėgnumas

14>.Temperatūros matavimo zondas: 0,5 metro atsparus vandeniui (10K-B3950)

4.Pagrindiniai aprašymas:

1>.'ON/OFF " mygtukas:Maitinimo jungiklis mygtukas(Ilgas paspauskite 3second)

2>.'Rinkinys " klavišą:Ilgai paspauskite įvesti į vidaus meniu nustatykite parametro P1-P6

3>.'+' raktas:Padidinti Nustatyta Temperatūros Vertė, esant normaliam režimui trumpu/ilgu paspaudimu;Pakeisti nustatytą parametrą meniu režimą.

4>.'-' raktas:Sumažinti Nustatyta Temperatūros Vertė, esant normaliam režimui trumpu/ilgu paspaudimu;Pakeisti nustatytą parametrą meniu režimą.

5.Menu aprašymas:

Režimas

Aprašymas

Diapazonas

Defaults

P1

Darbo Režimas

A/H/C

A

P2

Grįžti Temperatūra

0.1-15

2

P3

Temperatūros Korekcija

Nuo -10 iki +10

P4

Uždelsimo Laikas

0-300S

P5

Aukštos Temperatūros Aliarmas

1-45, kad 110Celsius

OFF

P6

Žemos Temperatūros Aliarmas

1-50, kad 105Celsius

OFF

P1:Darbo Režimą.A "yra automatinis režimas, kuris automatiškai perjungti TEC anodo ir katodo pasiekti šildymo ir vėsinimo;" H "yra šildymo režimą;" C " yra aušinimo režimu.

P2:Grįžimo Temperatūrai.Kad yra nustatyti intervalą Nustatyti Temperatūros Vertė.Jei mes nustatome Nustatyta Temperatūros Vertė yra 25celsius ir Grįžimo temperatūrai, yra 0,5 celsijaus.Taigi, kai temperatūra yra 24,5~25.5 celsijaus.Pradėti šildymo režimą, jei dabartinis bandymas temperatūra yra žemesnė 24.5 celsijaus.Pradėti aušinimo režimą, jei dabartinis bandymas temperatūra yra aukštesnė 25.5 celsijaus.

P3:Temperatūros Korekcija.Šią funkciją galima naudoti, kai matuojama vertė ir tikroji vertė yra šališka.Pataisyta vertė = išmatuota vertė + nustatytą vertę.Jei srovė matuojama temperatūra 25.8 laipsnių Celsijaus ir korekcija vertė yra -0.2 laipsnį, faktinės vertės, pateiktos po grąža yra 25.8-0.2, kurie yra 25,6 laipsnių Celsijaus.

P4: Uždelsimo Laiką.Modulis turi pereiti teigiamas ir neigiamas poliai dėl pastovios temperatūros, esant normaliai darbo TEC.Šiuo metu, temperatūrų skirtumas tarp įranga yra gana didelis.Todėl nedelsiant turi užtikrinti šilumos išsklaidymo ir grįžti prie normalių aplinkos temperatūra.Iš naujo pradėti teigiamus ir neigiamus perjungimo apsaugoti TEC " paslaugų gyvenimą.

P5: Aukštos Temperatūros Signalizacija.Kai realaus laiko temperatūra yra aukštesnė nei ši vertė, greitai signalas.Jums nereikia uždaryti funkcija.

P6: Žemos Temperatūros Signalizacija.Kai realaus laiko temperatūra yra mažesnė už šią vertę, greitai signalas.Jums nereikia uždaryti funkcija.

6.Instrukcijos:

1 žingsnis: Ilgai paspauskite " SET " mygtuką ir įveskite į vidaus meniu.Numatytasis padarinių P1 ne pirmą kartą.Paspauskite " + " ir " - " norėdami pasirinkti P1-P6.Jeigu pasirinkite P1(Darbo Režimas A/H/C) ir trumpą paspauskite "RINKINYS" vėl nustatyti P1.Paspauskite " + " ir " - "norėdami pasirinkti darbo režimo A/H/C. Tada trumpam nuspauskite" SET " meniu dar kartą.

2 žingsnis:Nustatykite P2-P6, kaip žingsnis 1;

3 žingsnis:Automatiškai išsaugoti po 3second.

7.Pvz.:

Jei Nustatyta Temperatūros Vertė yra 25celsius.Grįžti Temperatūrai, yra 0,5 celsijaus.Taigi, kai temperatūra yra 24,5~25.5 celsijaus.Kai realiu laiku temperatūra yra intervale 24.5~25.5 celsijaus, šildymo ir vėsinimo nėra pradėtas, kuris yra galia be jokio srovė, ir TEC neveikia.

Pradėti šildymo režimą, kai temperatūra yra mažesnė nei 24.5 laipsnių Celsijaus.Išvesties terminalas rezultatų+ H " ir teikti maitinimo TEC, todėl, kad darbas yra šildymo režime.Šiuo metu " H " relė yra APIE pradėti būtini pagalbiniai reikmenys, skirti šildymo.

Pradėti vėsinimo režimu, kai temperatūra yra aukštesnė nei 25.5 laipsnio Celsijaus.Išvesties terminalas rezultatų - C + " ir teikti maitinimo TEC,todėl, kad darbas yra aušinimo režimu.Šiuo metu, " C " relė yra APIE pradėti būtini pagalbiniai reikmenys aušinimo.Pavyzdžiui, radiatorių arba ventiliatorius.

Modelio Numeris Temperatūros Reguliatorius Tiek valdymo Modulis
Ekrano Dydis 1.9 Cm & Pagal
Naudojimas Patalpų
Stilius Įterptųjų
Prekės Pavadinimas MOKCUM
Maitinimo Tipas Įkroviklis
Teorija Temperatūros Reguliatorius
Ekrano Tipas Skaitmeninis
Maks. Matavimo Temperatūra 100°C - 119°C

Parašyti atsiliepimą

"XH-W1504 TEC Puslaidininkių Aušintuvas Termostatas Automatinis Pastovios Temperatūros Reguliatorius Tiek valdymo Modulis

1.Aprašymas: XH-W1504 TEC Puslaidininkių Aušintuvo Temperatūros Reguliatorius.Automatinė temperatūros controlle.Automatiškai perjungti aušinimo ir šildymo režimai.Pavyzdžiui, kabineto temperatūrą.Kai aplinkos temperatūra yra per aukšta, aušinimo režimas įjungiamas automatiškai, siekiant

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!