Kategorija

Kalnų Dviračių Padangų Hermetikas, Gruntas Apsaugos Punkcija Hermetikas Fatbike Fixie Dviračių Padangos, Dviračių Padangų Fixie Dviratį

Nauja

€7.43

€9.06

-17 %

Yra sandėlyje

Žymos: nuolatinė padangų hermetikas, dviračių padangų remive, auto padangos, fixi padangų, maxiss padangos, antikvarinis dviratis, dviračio rėmą raštas, vyrai fixie dviratį, 29 mtb padangos, plonas kalnų dviračių padangos.

Produkto Pristatymas:

1 Butelis Dviračio Padangų remonto Įrankių Rinkiniai Važinėti Padangų Apsaugos Padangų Gruntas Varantys Padangų Punkcija Hermetikas, Padangų Punkcija Gruntas

Tinka:

1. Sandarumo vamzdžių pati yra blogai, natūralus orą greitai, reikia dažnai nudžiuginti.

2. Ilgą atstumą dviračiu.Kelių sąlygos yra sudėtinga ir sunku rasti remonto dirbtuves.

3. Žaidimo procesą, negali sau leisti laikas keisti padangų ar padangų remontas.

Produkto Aprašymas:

1. Cylion Hermetikas parengtas ir išbandytas naudoti visose vamzdis padangos.Kartą įdiegtas į padangų ar vamzdžių per vožtuvą PRIEŠ turite punkcija, kai ratas sukasi Danga tolygiai aplink viduje, padangų ar vamzdžių, pasiruošęs ruonių pradūrimui, kaip jie įvyksta.

2. Kaip Cylion Hermetikas elgiamasi vamzdis sukasi, išcentrinė jėga stumia hermetikas, prie protektoriaus zonos sukurti sluoksnio apsaugos, remontas pradūrimui kaip jie atsiranda, ir gydyti esamas pradūrimui, ir šis Hermetikas vamzdis tipo padangomis, taip pat rekomenduojama naudoti ant padangų.

3. Kai punkcija įvyksta, pabėgti oro slėgio jėgas Cylion Hermetikas į skylę iš karto formuoti stiprią, sandariai antspaudas, ir bus plomba, kaip daugelis pradūrimui kaip gali atsirasti.

4. Jis bus efektyviai dirbti TIEK stiebas ir tubeless padangas, ir truks visą padangų ar vamzdžių, ir paprasčiausiai nuplauna su vandeniu & nepalieka lipnių likučių atsilieka, kai naują padangų ar vamzdžių yra įrengtas.

5. Lieka skystas viduje, padangos, dangos protektoriaus zonos padangų sukasi.

6. Netoksiškas, nepavojingas, nedegios, ne aerozolių ir tirpsta vandenyje.Vamzdžiai elgiamasi su šia Danga gali būti lopas su tradiciniais vulkanizuotos pleistras.Prašome naudoti jį su šiek tiek kantrybės ir priežiūra!

Pakavimo Sąrašas:

1 butelis * padangų gruntas(380ML)

Dydis Other
Naudoti Kalnų Dviračiai
Modelio Numeris Padangų skystis
Kilmės AE(Kilmės)
Tipas Kita

Parašyti atsiliepimą

Kalnų Dviračių Padangų Hermetikas, Gruntas Apsaugos Punkcija Hermetikas Fatbike Fixie Dviračių Padangos, Dviračių Padangų Fixie Dviratį

Kalnų Dviračių Padangų Hermetikas, Gruntas Apsaugos Punkcija Hermetikas Fatbike Fixie Dviračių Padangos, Dviračių Padangų Fixie Dviratį

Produkto Pristatymas: 1 Butelis Dviračio Padangų remonto Įrankių Rinkiniai Važinėti Padangų Apsaugos Padangų Gruntas Varantys Padangų Punkcija Hermetikas, Padangų Punkcija Gruntas Tinka: 1. Sandarumo vamzdžių pati yra blogai, natūralus orą greitai, reikia dažnai nudžiuginti. 2.

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!