Kategorija

Naujas 6 string bass, tiltas, String-thru Tilto NS BB206

Nauja

€32.64

Yra sandėlyje

Žymos: tiltas guyker, pelenai bass įstaiga, guyker, kickass bass tiltas 4 styginiai, bass tiltas 7 eilutę, bass tiltas 4 styginių ib, gitara, vibrato, guyker imtuvas, plastikiniai bass įstaiga, elektrinė gitara modelis.

Klientų Informaciją

1.Produktų nuotraukos per septynias dienas po siuntos, įsitikinkite, kad pristatymo adresas yra teisingas.Mūsų gaminiai yra naujų produktų, bus darbo, personalo, kokybės ir kiekio prieš išsiuntimą patikrinimo, prašome klientai ramiai.

2.Jei straipsnis naudoja AVS.pasiekti daugelio šalių, per 7-15 dienų.Tai yra JAV.KANADA.AUSTRALIJA.Kitų šalių.ji gali imtis daugiau laiko ir atvykti.

3.Mes teikiame didelę svarbą, kad kiekvienas iš jūsų teisingas įvertinimas, jei jūs patenkinti mūsų produktus, prašome pateikti pagirti, paskatinti mums, būtume labai dėkingi.Jeigu turite kokių nors nepasitenkinimą, prašome susisiekti su mumis, manau, kad bet koks racionalus problemų, mes galime greitai išspręsti, nereikia skubėti duoti mums blogas peržiūros.

4.Mes teikiame didelę svarbą, kad kiekvienas iš jūsų teisingas įvertinimas, jei jūs patenkinti mūsų produktus, prašome pateikti pagirti, paskatinti mums, būtume labai dėkingi.Jeigu turite kokių nors nepasitenkinimą, prašome susisiekti su mumis, manau, kad bet koks racionalus problemų, mes galime greitai išspręsti, nereikia skubėti duoti mums blogas peržiūros.

5.Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

Prekės Pavadinimas guyker
Tipas tiltas
Modelio Numeris BB206

Parašyti atsiliepimą

Naujas 6 string bass, tiltas, String-thru Tilto NS BB206

Naujas 6 string bass, tiltas, String-thru Tilto NS BB206

Klientų Informaciją 1.Produktų nuotraukos per septynias dienas po siuntos, įsitikinkite, kad pristatymo adresas yra teisingas.Mūsų gaminiai yra naujų produktų, bus darbo, personalo, kokybės ir kiekio prieš išsiuntimą patikrinimo, prašome klientai ramiai. 2.Jei straipsnis naudoja AVS.pasiekti

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!