Kategorija

1/35 Mastelis Unpainted Dervos Pav Vietnamo Karo U. S Tanklaivis su

Nauja

€8.20

Yra sandėlyje

Žymos: unpainted figūrėlės derva, moterų dervos 135 pav., 135 modelis, 1 35 rusijos, vietnamo karo, shikamaru, 1 16 pav derva, vietnamas, 1 35 dervos duomenys poilsio, monstras derva.

Sveiki atvykę į parduotuvę

Produktas yra nesurinkti, unpainted modelį (pvz., pic1 parodyta).Pirkėjų poreikį lenkijos, remontas, surinkimas ir purslų spalvos.2 nuotrauka rodo, yra galutinė poveikio,Jei yra neatitikimų tarp įvaizdžio ir konkretaus produkto, tikrasis produktas reglamentuoja,tuo Tarpu, galutiniai rezultatai pagaminti pagal gamybos technologiją įtakos jums, asmeniškai, jei jūs nieko prieš, nereikia pirkti.

pic1

Galutinį efektą, pagamintas pagal individualų įgūdžių lygį

jūsų užsakymą, mes išsiųsti kuo greičiau,Visi užsakymai siunčiami tokia tvarka, kad,Dėl ribotos darbo jėgos, jei būtų daugiau, kad siunta gali būti atidėtas, mes pažadą siųsti pakuotės atliekų vežimo laikotarpį, prašome suprasti.

Visi mūsų produktai yra teisinga patikrinimo, tada saugiai pakavimo ir iš laivo.

express pristatymas yra trečioji šalis, tarkime, mes negalime tikėtis jokių problemų, vykstančių tranzitu.arti gavimo apsauga, jei jūs ne gauti paketą, prašome susisiekti su mumis ir pratęsti apsaugą nuo pranešimo gavimo.Jei jus tenkina mūsų produktus, prašome pateikti penkių žvaigždučių pagirti, tai bus didžiausias mūsų įtvirtinimo, jūsų vertinimas yra mūsų motyvacija, mes bus dirbti sunkiau visiems.

jei gaunate paketą klausimų, prašome susisiekti galime derėtis, mes jums tinkamas sprendimas, jei pirkėjas neturi jokių ryšių, pateikia ginčus, tiesiogiai, mes įdėti savo juodąjį sąrašą, prašome suprasti.

Įspėjimas Atidžiai smulkių detalių,NEGALIMA VALGYTI
Masto 1
Modelio Numeris Pav.
Temos Filmų ir TV
Amžius > 14 metų
Prekės Pavadinimas MIRTIES KARALYSTĖ
Prekių kiekis Rinkinys >5
Lytis Unisex
Medžiaga Derva
Tipas derva pav.

Parašyti atsiliepimą

1/35 Mastelis Unpainted Dervos Pav Vietnamo Karo U. S Tanklaivis su

1/35 Mastelis Unpainted Dervos Pav Vietnamo Karo U. S Tanklaivis su

Sveiki atvykę į parduotuvę Produktas yra nesurinkti, unpainted modelį (pvz., pic1 parodyta).Pirkėjų poreikį lenkijos, remontas, surinkimas ir purslų spalvos.2 nuotrauka rodo, yra galutinė poveikio,Jei yra neatitikimų tarp įvaizdžio ir konkretaus produkto, tikrasis produktas reglamentuoja,tuo Tarpu,

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!